Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: that's extraordinary soft and easy to use. works very well for those who have problem
Color: Apricot | Size: one-size | 2 photo(s)
Price: £1.88
Original Price: £2.28
one-size
| Material | Silicone |
| Power Supply | None |
| Features | Multi-function |
| Color | Clear |
| Type | Foot Scrubs |
| Batteries Included | No |
| Length | 3.7 in |
| Width | 1.4 in |
| Height | 1 in |
| SKU | sb2304127177162793 |
Overall Rating: 4.86/5
Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: that's extraordinary soft and easy to use. works very well for those who have problem
Color: Apricot | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: o***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good 👍
Color: Apricot | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's the third time i order these. very relaxing for the feet
Color: Clear | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: m***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good they stop my toes from overlapping and very comfortable.
Color: Clear | Size: one-size